Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Tuzla Coşkun ilkokulu ve Orta Okulu Sanat Şenliğiyle Coştu

Tuzla Coşkun İlk ve Orta Okulu Görsel Sanatlar Zümresinin “Coşkun Eğitim Kurumları Sanat Günleri” programı dolayısıyla düzenlemiş olduğu “SANAT ŞENLİĞİ” büyük ilgi gördü.

Detay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Velilerine Rafting Heyecanı

Özel Tuzla Coşkun Velilerine Rafting Heyecanı

Detay İçin...

EN AKILLI ŞENLİK

İlkokul öğrencilerimiz ve aileleri akıl oyunları şenliğimizde beraber eğlendiler.

Detay İçin...

Pİ GÜNÜ

Tüm dünyada “Dünya Pi Günü” olarak kabul edilen 14 Mart’ta, okulumuz öğrencilerinin ve matematik öğretmenlerinin katkılarıyla Pi günü kutlandı.

Detay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Okulundan Kitap Okuyan Bilir De Rekor Başarı


Detay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

tuzla coskun ozel okulu

Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Eğitim Kurumlarının standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Bookworms2 aylık dönemlerle ödüllendirdiğimiz, dijital kütüphaneden en çok kitap okuyan öğrencilerimize sertifika töreni düzenledik. Dili kalıcı..
Kutlu Doğum Haftası SergisiKutlu doğum haftasında görsel sanatlar dersi kapsamında yapılan çalışmalar okulumuzun girişinde sergilenmiştir. Yazı ve..
23 Nisan Şenliğinde Resim Sergisi ve Ebru FaaliyetimizGörsel Sanatlar zümresi olarak İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimizin eserlerinden oluşan..
Tuzla Coşkunda Kutlu Doğum CoşkusuKutlu Doğum Haftası, 1989 yılında başlatılan, Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'in doğum tarihinin miladi..