Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Marmara'da Bronzumuz VarDetay için

Özel Tuzla Coşkun Koleji

tuzla coskun koleji

Coşkun Koleji Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Kolejlerinin standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Koleji Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Koleji
Kurum Adresi : İçmeler Mahallesi, D 100 Karayolu Caddesi No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Karga İle TilkiDrama dersimizde müzik eşliğinde karga ile tilki adlı drama çalışmasını işledik. Karga ve tilki karakterlerini canlandırdık...
2.sınıflar Yarışmayı Seviyorlar...Hayat Bilgisi, Matematik ve Türkçe derslerine ait konuları içeren 3.Tema Değerlendirme yarışması yapıldı. Yarışma..
First Grades Playing With The PuppetsTuzla Coşkun Koleji 1. Sınıflar olarak proje yapmaya doyamıyoruz. Yeni projemiz OUR PUPPETS (kuklalarımız)...
Basketbolda 2.lik…Coşkun Eğitim Kurumları arasında düzenlenen minik erkekler basketbol turnuvası çok çekişmeli ve heyecan düzeyi yüksek oynanan..