Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Tuzla Coşkun Avrupa GezisindeDetay İçin...

Tuzla Coşkun 8.sınıflar Düzce'de rafting ile eğlendiler


Detay İçin...

Tuzla Coşkun ilkokulu ve Orta Okulu Sanat Şenliğiyle Coştu

Tuzla Coşkun İlk ve Orta Okulu Görsel Sanatlar Zümresinin “Coşkun Eğitim Kurumları Sanat Günleri” programı dolayısıyla düzenlemiş olduğu “SANAT ŞENLİĞİ” büyük ilgi gördü.

Detay İçin...

EN AKILLI ŞENLİK

İlkokul öğrencilerimiz ve aileleri akıl oyunları şenliğimizde beraber eğlendiler.

Detay İçin...

Pİ GÜNÜ

Tüm dünyada “Dünya Pi Günü” olarak kabul edilen 14 Mart’ta, okulumuz öğrencilerinin ve matematik öğretmenlerinin katkılarıyla Pi günü kutlandı.

Detay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

tuzla coskun ozel okulu

Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Eğitim Kurumlarının standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Engelliler Haftası EtkinlikleriOkul meclisi ve sınıf temsilcilerimiz ile Vala Gedik Özel Eğitim Okulundaki etkinlikleri ziyaret ettik. Öğrencilerimiz..
6. Grades English Show6.sınıf öğrencilerimiz yıl boyunca elde ettikleri kazanımlarını şova dönüştürerek ailelerine muhteşem bir gösteri hazırladılar...
8.sınıflar Ballı kayalarda piknikte8.sınıf erkek öğrencileri öğretmenleri ile beraber Gebze Ballı kayalarda güzel bir piknik yaptılar. Nehrin akan su..
8.sınıflar Tuzla Marina eğlence parkında8.sınıflar Tuzla Marina da ki eğlence parkında doyasıya eğlendi. Yoğun bir çalışmanın ardından biraz da..