Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Bir Öykü BaşarısıDetay İçin...

‘’Ötesiz İnsanlar’’ Tuzla Coşkun’un Aşure Şenliğinde


Detay İçin...

Sorumluluk Kimin SorumluluğuDetay İçin...

Anasınıfı Öğrencilerimiz Polenezköy'de


Detay İçin...

Tuzla'da Yeni Bir Çığır: Mad Science


Detay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Koleji

tuzla coskun koleji

Coşkun Koleji Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Kolejlerinin standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Koleji Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Koleji
Kurum Adresi : İçmeler Mahallesi, D 100 Karayolu Caddesi No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Tuzla Coşkun Anasınıfında Dönem Sonu HeyecanıAnasınıfımızda geçirdiğimiz kocaman bir dönemin son günü oyunlarla ve sürpriz hediyeler ile geçiren..
Tuzla Coşkun Koleji Teknoloji ve Tasarım SergisiTuzla Coşkun Koleji 7 ve 8.sınıf öğrencilerinin Teknoloji ve Tasarım dersi kapsamında yapmış..
Abalone TurnuvasıAbalone altı köşeli ve altmış bir delikten oluşan bir yüzeyde, küre şeklinde olan on dört adet beyaz ve on dört adet siyah taşla..
Karne Haftası ŞenliğiTuzla Coşkun Koleji 3. ve 4.sınıf öğrencilerimiz araında daha önceden belirlenen ve öğrenimi gerçekleştirilen abalone, mangala..