Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Tuzla Coşkun Özel Okulu Galatasaray Antremanında


Detay İçin...

Neomarin Tuzla Coşkun'la ŞenlendiDetay İçin...

Fantastik Romanın Usta Kalemlerinden Cenk Enes ÖZER Okulumuzda


Detay İçin...

Göster Kendini!Detay İçin...

Babalar, Masa Tenisinde Ter DöktüDetay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

tuzla coskun ozel okulu

Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Eğitim Kurumlarının standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Show Up Days5. sınıf öğrencilerimiz haftalardır süren hazırlıklarının ardından İngilizce sınıf gösterilerini gerçekleştirdiler. Her sınıfın ayrı bir..
Hala Kırk Yaşındasın ve Ümmetinin Başındasın Efendim (S.A.V)Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in doğum günü MEVLİD olarak her yıl Ocak ayı içinde..
Velilerimizle Futbol Şöleni3.sınıflar olarak velilerimizle halı saha maçı organize ettik. 7’şer kişilik iki takım oluşturuldu. Nefes nefese geçen..
Okul Gazetesi6. sınıf öğrencilerimizin Bilişim Teknolojileri Dersinde öğrendikleri Microsoft Publisher Programı ile hazırladıkları “Okul Gazetesi”..