Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Okulumuzda Bir "Davetsiz Misafir"Detay İçin...

Sporla İç İçeDetay İçin...

Genç Raketlerin Büyük BaşarısıDetay İçin...

Tuzla Coşkun’dan Başarı Üstüne Başarı


Detay İçin...

Marmara'da Bronzumuz VarDetay için

Özel Tuzla Coşkun Koleji

tuzla coskun koleji

Coşkun Koleji Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Kolejlerinin standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Koleji Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Koleji
Kurum Adresi : İçmeler Mahallesi, D 100 Karayolu Caddesi No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Survivor Tuzla Coşkun’daTuzla Özel Coşkun Koleji'nde Beden Eğitimi Dersleri hiç bu kadar zevkli ve eğlenceli olmamıştı. Öğretmenlerimiz Dilek..
Nihayet Okul Başladı...2014-2015 eğitim-öğretim yılı Tuzla Coşkun Koleji'nde öğrenci ve velilerimizin yoğun ilgisiyle coşku ile başladı. Oyun..
‘’Taş Yerinde Ağırdır’’ Dedik, İstanbul’un Fethini Topkapı Sarayı’nda Kutladık…7.Sınıf öğrencilerimizle işlediğimiz ‘’Türk Tarihine Yolculuk’’..
English Fair 2014Coşkun Okullarında bir gelenek haline gelen English Fair(İngilizce Oyun Fuarı) bu yıl okulumuzda büyük coşku ile düzenlendi...