Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Tuzla Coşkun Özel Okulu Galatasaray Antremanında


Detay İçin...

Neomarin Tuzla Coşkun'la ŞenlendiDetay İçin...

Tuzla Coşkun’da Robotik ŞenliğiDetay İçin...

Fantastik Romanın Usta Kalemlerinden Cenk Enes ÖZER Okulumuzda


Detay İçin...

Göster Kendini!Detay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

tuzla coskun ozel okulu

Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Eğitim Kurumlarının standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Özel Tuzla Coşkun 2015-2016 Okul AçılışıÖzel Tuzla Coşkun İlkokulu ve Ortaokulu 2015-2016 Eğitim öğretim yılını büyük bir heyecan ve coşkuyla açtı...
Tuzla Coşkun 8.sınıf Öğrencilerini UğurladıSekizinci sınıf öğrencilerimizi; coşkulu bir törenle ilköğretimden liseye, çocukluktan gençliğe uğurladık.
English Fair Tuzla 2015Coşkun Eğitim Kurumları’nda gelenek halina gelen English Fair (İngilizce Oyun Fuarı) okulumuzda bu sene 2. defa düzenlendi...
İstanbul’un Fethi Okçuluk Turnuvası Tuzla Coşkun’daİstanbul’umuzun fethinin 562 yılı kutlamaları şenliklerinde, okulumuzda ata sporumuz olan okçuluk..