Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Tuzla Coşkun Özel Okulu Galatasaray Antremanında


Detay İçin...

Neomarin Tuzla Coşkun'la ŞenlendiDetay İçin...

Tuzla Coşkun’da Robotik ŞenliğiDetay İçin...

Fantastik Romanın Usta Kalemlerinden Cenk Enes ÖZER Okulumuzda


Detay İçin...

Göster Kendini!Detay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

tuzla coskun ozel okulu

Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Eğitim Kurumlarının standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Survivor Tuzla CoşkundaTuzla Coşkun Ortaokulu 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında 5. Sınıf öğrencileri ile Macera park ormanında idi. Özel..
Özel Tuzla Coşkun Ortaokulu 19 Mayıs’ta ÇanakkaledeÖzel Tuzla Coşkun Ortaokulu 8. 7. ve 6.sınıf öğrencileri okulda derslerde öğrendikleri kazanımları..
Süper BabamTuzla coşkun Anasınıfı olarak babalarımızın çocuklarımızla yarışıp, annelerimizin de alkış ve kahkahaları ile eşlik ettiği en süper..
İstanbul Okullar Arası Satranç TurnuvasıÖzel Tuzla Coşkun İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri 16 Mayıs Cumartesi günü EDU Koleji İstanbul Ortaokullar..