Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Anne-baba Okulunda Ergenlik Dönemi Sorunları İle İlgili Ünlü Psikolog Çağla Tuğba Dörtlüoğlu Bizleydi.

ÖZEL TUZLA COŞKUN 8.SINIFLAR AFYON DALAR


Detay İçin...

TUZLA OKULLAR ARASI SATRANÇ ŞENLİĞİNDE ÖMER SAİT KESKİN YILDIZLARDA HARUN ÖZCAN MİNİKLERDE 2. OLDU


Detay İçin...

Türk Zeka Vakfı OYUN 2015 finalinde öğrencimizden büyük başarı


Detay İçin...

Babalar Masa Tenisi Turnuvamız çok eğlenceliydi


Detay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

tuzla coskun ozel okulu

Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Eğitim Kurumlarının standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Eğitim Kurumları Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Satranç İstanbul Okul Sporları Anadolu Yakası Turnuvasındayız2016 İstanbul Okul Sporları Anadolu Yakası Turnuvası 19 Ocak 2016 Salı günü..
Tuzla Coşkun Anasınıfı Tasarruf ProjemizTuzla Coşkun Anasınıfı, enerji tasarrufu haftasında, doğal kaynaklarımız, tasarruf, geri dönüşüm vb...
4.sınıflar “yerli Malı Haftasında” Sınırları Zorladı…4.sınıf öğrencileri Türkçe dersinin konusu olan “Yerli Malı Haftasında” konusunu, yaparak –..