Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Bir Öykü BaşarısıDetay İçin...

‘’Ötesiz İnsanlar’’ Tuzla Coşkun’un Aşure Şenliğinde


Detay İçin...

Sorumluluk Kimin SorumluluğuDetay İçin...

Anasınıfı Öğrencilerimiz Polenezköy'de


Detay İçin...

Tuzla'da Yeni Bir Çığır: Mad Science


Detay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Koleji

tuzla coskun koleji

Coşkun Koleji Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Kolejlerinin standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Koleji Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Koleji
Kurum Adresi : İçmeler Mahallesi, D 100 Karayolu Caddesi No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Annelerimizle 2. Film Okuma GünüKitap okumuşsunuzdur mutlaka. Hem de bir sürü. Peki, hiç film okudunuz mu?
Velilerimizle 2. Film okuma..
Okulumuza Pazar KurulduTutum Yatırım ve Türk Malları haftası kapsamında gerçekleştirdiğimiz "Pazar Etkinliği'nde" öğrencilerimiz getirdikleri..
Coşkun Kolejleri "En Sevdiğim Oyun" Sergisi13 Aralık 2014 Cumartesi Günü Okulumuzda Yapmış Olduğumuz Coşkun Eğitim Kurumları Arası Resim Yarışmasının..
Bir Fincan KahveTürkçe dersinde ‘’Türk kahvesi’’ adıyla dünyanın her yerinde ün yapmış buram buram kokusuyla kültürümüzün en önemli tanıtıcısı haline..