Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

‘’Ötesiz İnsanlar’’ Tuzla Coşkun’un Aşure Şenliğinde


Detay İçin...

Sorumluluk Kimin SorumluluğuDetay İçin...

Anasınıfı Öğrencilerimiz Polenezköy'de


Detay İçin...

Tuzla'da Yeni Bir Çığır: Mad Science


Detay İçin...

Şiir Yazma YarışmasıDetay İçin...

Özel Tuzla Coşkun Koleji

tuzla coskun koleji

Coşkun Koleji Tuzla Kampüsü İstanbul’un gelişmeye müsait ilçelerinden Tuzla’da açılmıştır. İstanbul’u Anadoluya bağlayan en önemli arterlerden biri olan D100 (E5) karayolu üzerinde, lokasyon olarak ulaşımın çok rahat olduğu bir bölgede bulunmaktadır.

Okulumuz geniş iç ve dış bahçesi, modern çizgileri, sanat odaları, akıl oyunları sınıfı, üretkenlik atölyesi, drama sahnesi, satranç merkezi, iki spor salonu, kişilere özel kulüpleri, ferah sınıfları ve koridorları ile Coşkun Kolejlerinin standardını bir adım ileri taşımaktadır.

Okulumuzda teknolojide eğitim için sunulan tüm imkânlar kullanılmış olup, “iyi bir eğitim - iyi bir gelecek için” sizleri Coşkun Koleji Tuzla Kampüsüne bekliyoruz.

Tuzla Coşkun Koleji
Kurum Adresi : İçmeler Mahallesi, D 100 Karayolu Caddesi No 38 Tuzla / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1400) Faks : 0 216 383 55 58
Play + Learn+ LiveErken yaşta İngilizce ile tanışıyor ve yeni beceriler , bilgiler kazanıyorlar. Tüm fiziksel ve aktivite tabanlı metotlar esas..
Bir Öykü BaşarısıTuzla ilçesinde düzenlenen “Enerji Verimliliği” konulu öykü yazma yarışmasında, 7-C sınıfındaki öğrencimiz Zehra SOLAKOĞLU ilçe..
Canım İstanbul Şiirini EzberledikTürkçe zümresi olarak öğrencilerimize, her ay bir şiir ezberletiyoruz. Şiir, bir olayı ya da durumu, ses ve ritim..
Bir Kelime Bir İşlemde Tuzla Coşkun RüzgarıTuzla Coşkunda Bir Kelime Bir işlem rüzgarı devam ediyor. Okulumuz ortaokullar arasında düzenlenen..