Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

“All for a Greener Europe”Detay için...

Balkan Matematik Olimpiyatlarında Gümüş Madalya

BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi

kasimoglu coskun liseleri

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi, Coşkun Eğitim Kurumları bünyesinde 1992-1993 yılında eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır.

1996 yılında Maltepe'den Küçükyalı'daki kampüsüne taşınmıştır. Yeni kampüsünde Anadolu Lisesi ve 1998 yılında Fen Lisesi açılmıştır. Öğrenciler için pansiyon binası ve tam donanımlı sosyal imkânlarıyla modern bir eğitim ortamına sahiptir.

Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi modern kantin ve yemekhanesi, spor salonu, halı sahası, basketbol ve voleybol sahaları, multimedya salonları 350 kişilik konferans salonu, kütüphanesi ve idealist kadrosuyla kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Okulumuz, modern eğitim anlayışı ve branşında uzman, tanınmış, aralarında kitap yazarları ve akademisyenlerin de bulunduğu toplam kalite felsefesini benimsemiş eğitim kadrosuyla çağdaş bir eğitim modeli hizmeti sunmaktadır.

Okulumuz bünyesinde fizik laboratuvarı, kimya laboratuvarı, biyoloji laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı, ar-ge laboratuvarı ve kabinet sınıfları bulunmaktadır. Bu çağdaş ortamlarda çalışmalarını ve araştırmalarını sürdüren öğrencilerimiz ulusal ve uluslar arası bilimsel yarışmalarda elde ettikleri derecelerle hep en önde olmuşlardır.

Kasımoğlu Coşkun Liseleri
Kurum Adresi : Aydınevler Mah. Dumlupınar Cad. No: 28 Küçükyalı / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1700) Faks : 0 216 489 07 18
Balon Roketlerle Fizik YarışmasındaydıkÖ. Kasımoğlu Coşkun Fen Lisenin 11. Sınıf öğrencileri performans ödevi kapsamında Momentum Korunumunu..
Öğrencilerimizle Boğaziçi Üniversitesini GezdikÖ. Kasımoğlu Coşkun Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte Boğaziçi Üniversitesine gittik
Öğrencilerimizle, Peygamber Efendimiz(s.a.v)’i Anma Programı DüzenledikAlemlere Rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz(s.a.s)’in doğumu..
Türkiye İnovasyon HaftasıAralık ayında yapılan Türkiye Ekonomi Bakanlığının ön ayak olduğu ve THY, Türkcell, Sabancı, Arçelik gibi Türkiye’nin ileri..