Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Kasımoğlu Coşkun'un Genç Beyinleri TÜBİTAK Şampiyonu!


Detay için...

Kasımoğlu Coşkun TÜBİTAK Marmara BÖLGE BİRİNCİSİ!


Detay için...

Kasımoğlu Coşkun Liselerinin Heyecanlı Yeni Eğitim Yılı Açılışı


Detay için...

Kasımoğlu Coşkun Liseleri 2014-IYIPO'da Dünya 2.si


Detay için...

INFOMATRIX World Final'de Kasımoğlu Coşkun Koleji Gümüş Madalya


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi

kasimoglu coskun liseleri

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi, Coşkun Eğitim Kurumları bünyesinde 1992-1993 yılında eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır.

1996 yılında Maltepe'den Küçükyalı'daki kampüsüne taşınmıştır. Yeni kampüsünde Anadolu Lisesi ve 1998 yılında Fen Lisesi açılmıştır. Öğrenciler için pansiyon binası ve tam donanımlı sosyal imkânlarıyla modern bir eğitim ortamına sahiptir.

Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi modern kantin ve yemekhanesi, spor salonu, halı sahası, basketbol ve voleybol sahaları, multimedya salonları 350 kişilik konferans salonu, kütüphanesi ve idealist kadrosuyla kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Okulumuz, modern eğitim anlayışı ve branşında uzman, tanınmış, aralarında kitap yazarları ve akademisyenlerin de bulunduğu toplam kalite felsefesini benimsemiş eğitim kadrosuyla çağdaş bir eğitim modeli hizmeti sunmaktadır.

Okulumuz bünyesinde fizik laboratuvarı, kimya laboratuvarı, biyoloji laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı, ar-ge laboratuvarı ve kabinet sınıfları bulunmaktadır. Bu çağdaş ortamlarda çalışmalarını ve araştırmalarını sürdüren öğrencilerimiz ulusal ve uluslar arası bilimsel yarışmalarda elde ettikleri derecelerle hep en önde olmuşlardır.

Kasımoğlu Coşkun Liseleri
Kurum Adresi : Aydınevler Mah. Dumlupınar Sk. No: 28 Küçükyalı / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1700) Faks : 0 216 489 07 18
Bisiklet Kulübü ile Anadolu Yakası TuruKasımoğlu Coşkun Anadolu Lisesi Bisiklet Kulübü öğrencileriyle birlikte Beden Eğitimi öğretmeni Bilal Gökce Anadolu Yakası Turu attı.
Kasımoğlu Coşkun Koleji’nin Genç Beyinleri TÜBİTAK Şampiyonu OlduTÜBİTAK’ın düzenlediği Ulusal Bilim Olimpiyatları ile Ulusal Ortaokul Matematik..
Kasımoğlu Çoşkun Kıtaları Birbirine BağladıTürkiye’nin dünyadaki en önemli spor etkinliği Vadafone İstanbul Maratonu 16 Kasım Pazar günü 36. kez koşuldu.
Kasımoğlu Coşkun Lisesi Macera ParkındaÖğrencilerimiz için geçtiğimiz 2 hafta çok yorucu ve stresli geçti. Çünkü yazılı haftalarıydı. Çok çalıştılar, emek harcadılar.