Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?
Anasayfa -> Okullarımız -> İstanbul Coşkun Özel Okulu

Özel İstanbul Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

istanbul coskun ozel okulu

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Özel Okulu, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Özel Okulu, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Pirsultan Abdal Cad. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
En değerli şey "Sevgi"Okulumuzun 6 öğrencilerinin bu ay Değerler Eğitiminde ki konusu "Sevgi "idi. Öğrencilerimiz sevgi mesajlarını not ettikten..
6 yaşlar BOWLİNG'TEİstanbul Coşkun Anaokulu 6 yaş öğrencilerimiz Çocuk Oyunları ünitesi tetikleyici etkinlik olarak Bowling gittiler...
Diller Ayrı Olsa da Oyunlar Hep Aynıİstanbul Coşkun Anaokulu 6 yaş öğrencileri "Çocuk Oyunları" ünitesinde öğrencilerimiz hem dünyadaki çocuk ..
Tahmin Et! UYGULAOkulumuzun 6yaş öğrencileri matematik becerilerini geliştirmek amacıyla gerçekleştirdikleri çalışmada ilk önce öğrencilerimiz..