Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Öğrenci Orkestramızdan Görkemli Konser..


Detay için...

İSTANBUL COŞKUN AVRUPA KOORDİNATÖRÜ...


Detay için...

İstanbul Coşkun Öğrencileri Planetaryum’la Uzayda…


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel İstanbul Coşkun Koleji

istanbul coskun koleji

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Koleji, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Koleji, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
İstanbul Coşkun Koleji 4.Sınıf Öğrencileri TV' deÖzel İstanbul Coşkun Koleji 4.sınıf öğrencileri Yumurcak TV ve STV binasını ziyaret ettiler.
2. Sınıflarımız Çerçeve Tasarladı2. Sınıf öğrencilerimiz, Görsel sanatlar dersinde birbirinden eğlenceli etkinliklere imza atmaya devam ediyor.
En Sevdiğim Teknolojik ÜrünÖzel İstanbul Coşkun 4.Sınıf öğrencileri en sevdiği teknolojik ürünlerin resmini yaparak özelliklerini yazdı.
Çocuk Oyunları Ünitemiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor.Anaokulu öğrencilerimiz geçmişe ait oynanan oyunları evde ebeveynlerinden öğrenerek ,arkadaşlarına..