Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Öğrenci Orkestramızdan Görkemli 23 Nisan Konseri


Detay için...

" Bu Benim Projem ... "

Coşkun Koleji öğrencileri dinliyor, düşünüyor, üretiyor ve paylaşıyor.

Detay için...

Özel İstanbul Coşkun Koleji

istanbul coskun koleji

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Koleji, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Koleji, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
Öğrencilerimiz Bol Güneşli ve Vitaminli Bir Gün Geçirdi.Anaokulu öğrencilerimiz biraz da ,deniz havası alalım... diyerek sahilde harika bir piknik..
Coşkun Kolejinin Kendileri Küçük ,Sevgileri Büyük Öğrencileri "Tatil'e Merhaba" dedi.İstanbul Coşkun Kolejinin en küçük öğrencileri bir yaş..
3.Sınıflardan Muhteşem Şiir Şöleni ( 3B Sınıfı )Özel İstanbul Coşkun Koleji 3.sınıf öğrencileri tarafından "3B Şiir Dinletisi“ programı düzenlendi.
3.Sınıflardan Muhteşem Şiir Şöleni ( 3A Sınıfı )Özel İstanbul Coşkun Koleji 3.sınıf öğrencileri tarafından "3A Şiir Dinletisi “ programı düzenlendi.