Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Öğrenci Orkestramızdan Görkemli Konser..


Detay için...

İSTANBUL COŞKUN AVRUPA KOORDİNATÖRÜ...


Detay için...

İstanbul Coşkun Öğrencileri Planetaryum’la Uzayda…


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel İstanbul Coşkun Koleji

istanbul coskun koleji

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Koleji, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Koleji, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
4 Yaş Öğrencilerimiz Ben Özelim ve Farklıyım Diyor.....Bu hafta drama etkinliğinde öğrencilerimiz farklılıklarımızı keşfettiler. Yeteneklerimizin,..
Öğrencilerimiz Şekil Kavramını Pekiştiriyor.Araştıran -Sorgulayan öğrenen profilinin işlendiği şekil kavramı etkinliğimizde öğrencilerimiz çok..
Anaokulumuzda Buz Devri 5 ÇalışmalarıÖğrencilerimiz maddenin 3 halini öğrenmek için ,yaş gelişim özelliklerine uygun eğlenceli bir deneye imza attı...
Anaokulumuz Zenginleştirilmiş Eğitim Sınıfımızda Yeni Beceriler Kazanıyor5 yaş grubu öğrencilerimiz, okulumuzda bulunan zenginleştirilmiş eğitim..