Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3

Öğrenci Orkestramızdan Klasik Müzik Dinletisi


Detay için...

İstanbul Coşkun Anaokulu Paylaşım Günü


Detay için...

Uygulamalı İngilizce Etkinliği: English Town


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel İstanbul Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

istanbul coskun ozel okulu

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Özel Okulu, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Özel Okulu, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

Özel İstanbul Coşkun Okulu
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Pirsultan Abdal Cad. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
Dünya Vatandaşları Dünya Çevre Günü ‘nü Coşkuyla KutladıUluslararası bilince sahip, duyarlı dünya vatandaşı IB PYP öğrencilerimizle Dünya Çevre..
4. Sınıflar IB PYP Sergisini Başarı ile GerçekleştirdikPYP Sergisi; 4. sınıf öğrencilerinin IB PYP programın en üst düzeyine ulaştıklarını gösteren..
Okulumuzda Düzenlenen Basketbol Turnuvasında 2. OldukÇocuklar arası 4 ve 5. sınıflar arasında yapılan erkek basketbol turnuvasında okulumuz 2...