Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3

Öğrenci Orkestramızdan Klasik Müzik Dinletisi


Detay için...

İstanbul Coşkun Anaokulu Paylaşım Günü


Detay için...

Uygulamalı İngilizce Etkinliği: English Town


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel İstanbul Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

istanbul coskun ozel okulu

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Özel Okulu, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Özel Okulu, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Pirsultan Abdal Cad. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
Annemle Sanat ÇalışmalarımAnaokulu 4 yaş grubu öğrencilerimizin Anneler Günü nedeniyle düzenledikleri "Annemle Sanat Çalışmalarım Etkinliği"nde..
Spor'da Türkiye 3.lüğü5. sınıf öğrencimiz Batu Mutlu "küçük erkekler olimpik kulaçlar" da yüzme yarışmasında Türkiye 3.sü oldu. Öğrencimizi tebrik..
Uygulamalı İngilizce Çalışması English Town GerçekleştiÖğrencilerimizin öğrendiklerini eğlenceli bir şekilde kullanabilecekleri 5 istasyondan oluşan..
İstanbul Coşkun Anaokulu Paylaşım GünüAnaokulu 5 ve 6 yaş grubu öğrencilerimiz PYP Paylaşım Gününde muhteşem performansları ile misafirlerimizden..