Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Öğrenci Orkestramızdan Görkemli 23 Nisan Konseri


Detay için...

" Bu Benim Projem ... "

Coşkun Koleji öğrencileri dinliyor, düşünüyor, üretiyor ve paylaşıyor.

Detay için...

Özel İstanbul Coşkun Koleji

istanbul coskun koleji

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Koleji, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Koleji, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
İstanbul Coşkun’da İlk Gün Sevinciİstanbul Coşkun Koleji 2014-2015 eğitim-öğretim yılına öğrenci ve velilerin yoğun ilgisiyle başladı.
30 Ağustos Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası'nda BirincilikOkulumuz 4.sınıf öğrencisi Demir KANDEMİR, 40 kg minik erkekler kategorisinde rakiplerini yenerek birinci oldu.
İstanbul Coşkun Öğrencileriyle Fransa’da Türk Günleri…Avrupa Birliği Comenius (Hayat Boyu Öğrenme) Programı'nın ‘Sınırlar ötesi Avrupa” adlı projenin..
Öğrencilerimiz Bol Güneşli ve Vitaminli Bir Gün Geçirdi.Anaokulu öğrencilerimiz biraz da ,deniz havası alalım... diyerek sahilde harika bir piknik..