Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Öğrenci Orkestramızdan Görkemli Konser..


Detay için...

İSTANBUL COŞKUN AVRUPA KOORDİNATÖRÜ...


Detay için...

İstanbul Coşkun Öğrencileri Planetaryum’la Uzayda…


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel İstanbul Coşkun Koleji

istanbul coskun koleji

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Koleji, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Koleji, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
Anaokulumuzda "Baba- Çocuk Olimpiyatları"6 Yaş Grubu öğrencilerimiz "Çocuk Oyunları" ünite sonu etkinliği olarak "Baba -Çocuk Olimpiyatları"..
Dur Yolcu!Çanakkale Zaferi, dünya tarihinde bir dönüm noktası olmuş ve tarihin akışı üzerinde, Milletimiz belirleyici bir rol oynamıştır. Bu zaferle..
Babamla Oyun Oynuyorum"Babamla Oyun Oynuyorum" aktivitesinin ikincisi yapıldı.Velilerimiz ve çocukları birbirinden eğlenceli oyunları takım halinde oynadılar.
3.Sınıflar Doğal Afetleri Araştırdılar !İstanbul Coşkun İlkokulu 3.sınıf öğrencileri doğal afetler hakkında sunum, video, karton çalışması yaptılar.