Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

AVRUPA KOORDİNATÖRÜ OLDUKDetay için...

" Bu Benim Projem ... "

Coşkun Koleji öğrencileri dinliyor, düşünüyor, üretiyor ve paylaşıyor.

Detay için...

Özel İstanbul Coşkun Koleji

Eğitime Uluslararası Boyut

istanbul coskun koleji

The International Baccalaureate® -IB Programı Coşkun Koleji'nde.

Uluslararası Bakalorya Organizasyonu ( The International Baccalaureate® -IB ) 1968 yılında kurulan, kar amacı gütmeyen, eğitim alanında lider uluslararası bir kuruluştur.

Coşkun Koleji Maltepe Başıbüyük'teki kampusünde Uluslararası Bakalorya Organizasyonunun üç programı olan PYP, MYP ve Diploma Programını uygulayarak eğitime uluslararası bir boyut kazandırarak, yetiştirdiği öğrencilerin hayatta başarılı olabilmeleri için sadece ulusal bir sistemin gereklerini yerine getirmekle yetinmeyip bireysel potansiyellerini de en üst düzeye çıkarma imkanı sağlayacaktır.

İstanbul Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
İkisi Bir Arada – Besin zinciri ve Su Döngüsüİstanbul Coşkun Koleji 3.sınıf öğrencileri, 5.IB temamız “Eko Sistem ” konusunda “Besin Zinciri ve..
3.Sınıflardan Ulaşım Araçlarının Tarihsel Gelişimiİstanbul Coşkun Koleji 3.sınıf öğrencileri, 4.IB temamız “Dünya Değişiyor” konusunda “Ulaşım..
İstanbul Coşkun Koordinatörlüğünde İngiltere’ de Dostluk ve Kardeşlik…Koordinatörlüğünü İstanbul Coşkun Kolejinin yaptığı 10 farklı AB üyesi ülke’yle..
Yeni Zelanda'dan Konuklarımız Var.Okulumuzda uygulanan The International Baccalaureate Programını yakından tanımak üzere Yeni Zelandadan öğretmen ve..