Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?
Anasayfa -> Okullarımız -> İstanbul Coşkun Özel Okulu

Özel İstanbul Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

istanbul coskun ozel okulu

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Özel Okulu, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Özel Okulu, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Pirsultan Abdal Cad. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
İnsan Hakları ve Çocuk Hakları Semineriİstanbul Coşkun 4. sınıf öğrencileri insan hakları ve çocuk hakları konulu seminer alarak bu konuda bilgi sahibi oldular.
20 Kasım Çocuk Hakları Günüİstanbul Coşkun Ortaokulu olarak öğrencilerimize dünya vatandaşı kimliği kazandırmak için öğretmenlerimiz bir çok faaliyet..
Hem Eğlendik, Hem Öğrendikİstanbul Coşkun Ortaokulu, öğrencilerine derste gördükleri konuları gerçek hayatta uygulama fırsatları veriyor.
3. Sınıflar Tatbak Fabrikası'nı Keşfe ÇıktıÜretim Tüketim Verimlilik teması kapsamında Tatbak Fabrikası gezisi gerçekleştirdik. Ürünlerin yapılış,..