Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Öğrenci Orkestramızdan Görkemli 23 Nisan Konseri


Detay için...

" Bu Benim Projem ... "

Coşkun Koleji öğrencileri dinliyor, düşünüyor, üretiyor ve paylaşıyor.

Detay için...

Özel İstanbul Coşkun Koleji

istanbul coskun koleji

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Koleji, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Koleji, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
Sosyal Bilgiler Dersinde Adım Adım Türkiye’yi GezdikSosyal Bilgiler dersinde, Adım Adım Türkiye ünitesini daha iyi öğrenebilmek amacıyla 5. sınıf..
Etkili Çalışıyorum, Başarıya KoşuyorumOkul rehberlik servisimiz tarafından 8. sınıf öğrencilerimize "Etkili Ders Çalışma" semineri yapıldı.
How Many Balls?İstanbul Coşkun Koleji Beden Eğitimi Bölümü olarak uluslararası oyunlarımıza devam ediyoruz.
Öğrencilerimizle Cumhuriyetin 91.Yılını Kutladık.Öğrencilerimiz Okul Müdürü Gökhan Altıntaş'ın da katıldığı Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarında,Milli..