Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Öğrenci Orkestramızdan Görkemli 23 Nisan Konseri


Detay için...

" Bu Benim Projem ... "

Coşkun Koleji öğrencileri dinliyor, düşünüyor, üretiyor ve paylaşıyor.

Detay için...

Özel İstanbul Coşkun Koleji

istanbul coskun koleji

Maltepe de 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılında açılan Özel İstanbul Coşkun Koleji, sosyal ve sportif aktivitelere uygun mekânları, planeteryum ve bilim müzesi, kapalı spor salonu, konferans salonu, cep sineması, sanat atölyeleri, bilgisayar ve fen laboratuvarlarıyla öğrencilerini geleceğin Türkiye'sini hazırlamaktadır.

Ferah ortamları yanında her sınıfta internet, bilgisayar ve sinevizyon destekli eğitimiyle farklılığını ortaya koyan Özel İstanbul Coşkun Koleji, seçkin eğitim kadrosuyla sevgiyle bilgiyi buluşturan yer olma anlayışıyla eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

İstanbul Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
2. Sınıflar Deneyin Tadına Varıyor.2.Sınıflar dilimizin tat alma bölümlerinin farkına varma adına yapılan deneyden büyük bir lezzet aldı.
’’DNA MODELİ’’ ni yakından inceleyelim.DNA'nın Yapısı konulu dersi pekiştirme amacıyla 8. sınıf öğrencilerimiz iş birliği yaparak ve dokunarak, Fen öğrenmenin zevkine vardılar.
3 Sınıflar Sayıları YuvarladıMatematikteki ki sayıları yuvarlama konusunu eğlenerek öğrendik. Öğrencilerimiz top oynama ile sayıları yuvarlayarak,..
1.sınıflar çok demokratik…Özel İstanbul Coşkun İlkokulu birinci sınıf öğrencilerimiz sınıf başkanını demokratik bir şekilde seçtiler.