Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

AVRUPA KOORDİNATÖRÜ OLDUKDetay için...

" Bu Benim Projem ... "

Coşkun Koleji öğrencileri dinliyor, düşünüyor, üretiyor ve paylaşıyor.

Detay için...

Özel İstanbul Coşkun Koleji

Eğitime Uluslararası Boyut

istanbul coskun koleji

The International Baccalaureate® -IB Programı Coşkun Koleji'nde.

Uluslararası Bakalorya Organizasyonu ( The International Baccalaureate® -IB ) 1968 yılında kurulan, kar amacı gütmeyen, eğitim alanında lider uluslararası bir kuruluştur.

Coşkun Koleji Maltepe Başıbüyük'teki kampusünde Uluslararası Bakalorya Organizasyonunun üç programı olan PYP, MYP ve Diploma Programını uygulayarak eğitime uluslararası bir boyut kazandırarak, yetiştirdiği öğrencilerin hayatta başarılı olabilmeleri için sadece ulusal bir sistemin gereklerini yerine getirmekle yetinmeyip bireysel potansiyellerini de en üst düzeye çıkarma imkanı sağlayacaktır.

İstanbul Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:14 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1100) Faks : 0 216 427 55 99
4yaş Öğrencilerimiz İşlev Kavramını ÖğreniyorAnaokulumuzun en küçük grubu PYP eğitiminde işlev kavramı ile ilgili büyüteci tanıdı.Nesneleri..
Öğrenmenin Yeri ve Zamanı YokAnaokulumuzda bulunan farklı eğitim mekanları ile öğrencilerimiz merak ve ilgi ile öğrenme süreçlerini..
Ünitemiz Çevremiz ve AtıklarAnaokulu öğrencilerimiz "Çevremiz ve Atıklar" konusu ile bilinçli birer çevreci olmayı öğreniyorlar.Yaşlanan dünyamızı..
Anaokulumuzda Ölçme Değerlendirme ÇalışmalarıOkul Öncesi matematik çalışmalarında arttırma tekniğini öğrenen 5 yaş grubu öğrencilerimiz, ölçme ve..