Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...

14.Coşmaya 2013 Öğrenciler Arası Geleneksel "Uluğ Bey" Matematik Şenliği


Ödül Töreni Resimlerini indirmek için tıklayınız..(tek link - zip)

Fotoğraf Albümü için tıklayınız..


Türkiye Geneli Online Sınav Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi için tıklayınız..

Uluslararası Online Sınav Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi için tıklayınız..



"Bu organizasyonda Coşkun Koleji öğrencileri değerlendirmeye alınmamıştır."


Coşmaya 2013 Matematik Şenliği - Resmi Okul Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi

4. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 30 Ağustos İlkokulu / KADIKÖY TAYFUN ORAL 93,338
2 Kartal Gürbüz Bora İlkokulu / KARTAL MUHAMMET TALHA BAŞIBÜYÜK 91,688
3 İstanbul Bilim ve Sanat Merkezi / Ataşehir EGE ÇINAR 90,025
4 İstanbul Bilim ve Sanat Merkezi / Ataşehir MUSTAFA KOYUNCU 89,600
5 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu / ÜSKÜDAR ERDEM ÖZDEMİR 89,175
6 Kirazlı İlkokulu / BAĞCILAR SÜLEYMAN KILINÇ 81,663
7 Fatih Sultan Mehmet İlkokulu / EYÜP ZEHRA NUR AKSU 80,000
8 Şair Nabi İlkokulu / EYÜP MUHAMMET BERAAT AKBEY 79,163
9 Beyazıt Ford Otosan İlkokulu / FATİH AYŞE GÜNSAY 77,500
10 Siteler İlkokulu / ESENYURT AHMET ÇAĞDAŞ GİRİT 76,663
5. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 Osmangazi Ortaokulu / PENDİK BURAK KALAYCI 69,588
2 Arif Nihat Asya Ortaokulu / KÜÇÜKÇEKMECE UMUTCAN ALKAN 69,163
3 İsmail Tarman Ortaokulu / BEŞİKTAŞ BEDİRHAN AKDAĞ 61,663
4 İBB Evliya Çelebi Ortaokulu / ARNAVUTKÖY ÖMER TAHA AKINCI 61,663
5 75. Yıl Ortaokulu / ŞİLE AYŞENAZ UYSAL 60,438
6 Beyazıt Ford Otosan Ortaokulu / FATİH ALİ ESAD UĞUR 58,325
7 Tacirler Eğitim İHL Ortaokulu / Esenler EMRULLAH YILDIRIM 57,513
8 İsmail Tarman Ortaokulu / BEŞİKTAŞ BERKAY ÖZBAKIR 56,263
9 Altunizade Hafize Özal Ortaokulu / ÜSKÜDAR MERT POLAT 55,000
10 namık kemal imam hatip ortaokulu / Ümraniye ÖMER DUMAN 55,000
6. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 Oruçgazi Ortaokulu / FATİH UZAY ALTAY ÖNEM 68,313
2 Öğretmenevleri Ortaokulu / PENDİK ÖMER FARUK KASAPÇI 45,825
3 İsmail Erez İlkokulu / KAĞITHANE YASEMİN NUR KESKİN 45,425
4 Mahmut Kemal İnal Ortaokulu / KARTAL ONUR ARDA ATMACA 42,075
5 Zübeyde Hanım Ortaokulu / ÜMRANİYE LÜTFİYE ECRİN TAŞ 40,413
6 Orhangazi Ortaokulu / PENDİK AHMET APAYDIN 39,575
7 Altunizade Hafize Özal Ortaokulu / ÜSKÜDAR YUSUF ARDA KÜÇÜK 38,338
8 Seyit Burhan Toprak Ortaokulu / PENDİK YUNUS EMRE ÇETİN 37,913
9 Gazi Ortaokulu / FATİH FATİH ALDİRMAZ 35,413
10 Erol Türker Ortaokulu / PENDİK MEHMET TUĞRUL 35,000
7. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 Siteler Ortaokulu / ESENYURT ŞÜKRÜ ÇİRİŞ 48,313
2 Hasan Şadoğlu Ortaokulu / MALTEPE DEMET ŞEKER 37,088
3 Yaşar Doğu Ortaokulu / KAĞITHANE GÜRKAN KARAKAYA 34,175
4 Küçükyalı E.C.A Elginkan ortaokulu / Maltepe REMZİYE MARAL DEMİRSEÇEN 34,175
5 İçerenköy Hasanleyli Ortaokulu / ATAŞEHİR CEREN ÇAĞATAY 34,175
6 Öğretmenevleri Ortaokulu / PENDİK ELANUR KOCAOĞLU 33,338
7 Hasbahçe Ortaokulu / KAĞITHANE IBRAHIM ŞAMIL BACACI 32,088
8 Dumlupınar Ortaokulu / MALTEPE FURKAN CEMAL RECEP TOPRAK 31,275
9 İBB Evliya Çelebi Ortaokulu / ARNAVUTKÖY SAMED BODUR 30,838
10 Büyük Fuat Paşa Ortaokulu / GAZİOSMANPAŞA EMRE ÇAKIR 30,838
8. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 Siteler Ortaokulu / ESENYURT HAZAR GÜL 44,163
2 Yenibosna Ortaokulu / BAHÇELİEVLER SİNAN AYDIN 43,350
3 Siteler Ortaokulu / ESENYURT ALI ERDEM KURNAZ 41,275
4 Selami Ali Ortaokulu / ÜSKÜDAR MEHMET TAŞÇI 37,900
5 Mahmut Kemal İnal Ortaokulu / KARTAL ÖMER FARUK DÖNMEZ 35,825
6 Çamçeşme Ortaokulu / PENDİK EMİNE GÜL ÇAKMAK 33,738
7 Şirinevler Mehmet Şen Ortaokulu / BAHÇELİEVLER HİLAL ŞAHİN 33,725
8 Anafartalar Ortaokulu / SULTANBEYLİ EREN BEZİRGANCI 32,525
9 Kartal mehmet hilmi altay ortaokulu / Kartal FURKAN GÜRSOY 31,675
10 Kartal Soğanlık Ortaokulu / KARTAL TUTKU KIRCALI 30,825

 

Coşmaya 2013 Matematik Şenliği - Özel Okul Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi

4. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 S.ZAİM ANAFEN / Ümraniye YUSUF ÜNAL 90,025
2 Özel Günhan İlköğretim Okulu / Maltepe YIĞIT MADENCI 80,838
3 İstanbul Bilim ve Sanat Merkezi / Ataşehir ÖMER EGE ÖMEROĞLU 77,075
4 ÇAMLICA ANAFEN / Üsküdar BURAK ENÖZ 76,663
5 bayram paşa fetih koleji / Bayrampaşa FURKAN KALYONCU 76,263
6 Özel Gökkuşağı İlköğretim Okulu / Bahçelievler MEHMET KOLU 74,988
7 Özel Merter Fatih İlköğretim Okulu / Güngören MUHAMMED EMİR YILMAZ 70,825
8 Özel Merter Fatih İlköğretim Okulu / Güngören MEHMET KEREM OKUTAN 70,813
9 Özel Merter Fatih İlköğretim Okulu / Güngören MUHAMMED ÖMER SÜSLÜ 68,350
10 ÖZEL İSTİNYE UFUK İLKÖĞRETİM OKULU / Sarıyer BARKIN PAŞAOĞLU 64,988
5. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 Özel Bahçelievler İhlas İlköğretim Okulu / Bahçelievler FATIH KEMAL OKUMUŞ 82,925
2 Özel Bahşakşehir Burç İlköğretim Okulu / Başakşehir ELİF EBRU NAZLI 71,688
3 Özel Çağ Fatih İlköğretim Okulu / Büyükçekmece ARIF EMRE KANAL 70,438
4 Bayram paşa fetih koleji / Bayrampaşa ECE ENGIN 68,325
5 Özel Merter Fatih İlköğretim Okulu / Güngören ALİ EMİR ALTIN 67,500
6 ÖZEL GÖKKUŞAĞI KOLEJİ ÜMRANİYE / Ümraniye HALUK LÜTFÜ ERENLER 67,075
7 Özel Merter Fatih İlköğretim Okulu / Güngören AHMET ANIL KESKIN 64,163
8 özel birikim koleji / Bağcılar UMUT ÖZKAN 63,325
9 Özel Çağ Fatih İlköğretim Okulu / Büyükçekmece FATIH DEMIR 63,313
10 MÜRÜVVET EVYAP İLKÖĞRETİM OKULU / Sarıyer İBRAHİM KÖSE 61,663
6. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 GOP Fetih Koleji / Gaziosmanpaşa HALİL İBRAHİM KASAPOĞLU 92,500
2 Özel Topkapı Fetih İlköğretim Okulu / Zeytinburnu HALİT KIRCA 77,513
3 S.ZAİM ANAFEN / Ümraniye AHMET TARIK PIÇAK 76,275
4 S.ZAİM ANAFEN / Ümraniye EREN ÖZÇELİK 75,813
5 Beşiktaş bilim sanat merkezi / Beşiktaş KAYA GÜVENDI 75,413
6 Özel Bahşakşehir Burç İlköğretim Okulu / Başakşehir MEHMET YAĞIZ ÇEBİŞLİ 71,688
7 Özel Anafen Ortaokulu / Üsküdar EMRE BATUHAN GÖÇ 71,250
8 Özel Anafen Ortaokulu / Üsküdar EKREM BAL 68,775
9 Özel İstanbul Fatih İ.Ö.O / Bahçelievler FURKAN BAKIRCI 67,938
10 Özel Topkapı Fetih İlköğretim Okulu / Zeytinburnu ALPER DENİZ 67,900
7. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 YEŞİLVADİ ANAFEN / Ümraniye FURKAN ÖZDEMİR 90,025
2 Özel İstanbul Fatih İ.Ö.O / Bahçelievler ÖMER ABDÜLAZİZ KASAPOĞLU 83,338
3 GOP Fetih Koleji / Gaziosmanpaşa YUNUS EMRE TOPAL 82,913
4 S.ZAİM ANAFEN / Ümraniye ILKER CAN ÇIÇEK 81,675
5 Bayram paşa fetih koleji / Bayrampaşa MELTEM AKGÜN 77,100
6 Florya burc ortaokulu / Bakırköy MEHMET ALİ YILDIRIM 76,263
7 Özel Anafen Ortaokulu / Üsküdar AVNİ ANIL TURK 75,838
8 Özel Topkapı Fetih İlköğretim Okulu / Zeytinburnu ÖMER FEHMİ AYKAN 74,575
9 Özel İstanbul Fatih İ.Ö.O / Bahçelievler MERT ALP KAYALAR 74,175
10 Özel Çamlıca Anafen Ortaokulu / Üsküdar HASAN BAL 72,938
8. Sınıf Dereceye Giren Öğrencilerin Listesi
Sıra Okul Adı Adı Soyadı Puan
1 S.ZAİM ANAFEN / Ümraniye FARUK NANE 97,500
2 Özel Topkapı Fetih İlköğretim Okulu / Zeytinburnu AHMET ALPER ÖZÜDOĞRU 91,688
3 S.ZAİM ANAFEN / Ümraniye SELAHADDİN ŞENTOP 83,313
4 Özel Bahşakşehir Burç İlköğretim Okulu / Başakşehir SİNEM S. ÖVÜNÇ 79,175
5 Özel Topkapı Fetih İlköğretim Okulu / Zeytinburnu MUSTAFA TOPAL 78,350
6 YEŞİLVADİ ANAFEN / Ümraniye AHMET ALP SANCAK 75,850
7 Özel İstanbul Fatih İ.Ö.O / Bahçelievler TALHA ALDOĞAN 67,075
8 Özel Bakırköy Fatih İlköğretim Okulu / Bakırköy SAFA BURAK ALTUNEL 64,600
9 Özel Merter Fatih İlköğretim Okulu / Güngören MELİH FURKAN ŞEN 63,338
10 Sultanbeyli Anafen Ortaokulu / Sultanbeyli YUSUF ŞAMİL IŞILGA 63,325