Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Kurtköy Coşkun Özel Okulu Romanya INFOMATRIX Uluslararası Proje Finaline gidiyor!


Detay için..

100. Yılında Alaattin Zenginer’ de Çanakkale Ruhu


Detay için..

Alaattin Zenginer Coşkun’da Küçük Şampiyon, Türkiye 3.sü!


Haberin Detayı...

Resim Yarışmasında İstanbul İkinciliği


Haberin Detayı...

Alaattin Zenginer Coşkun Özel Okulunda Masallar Diyarına Yolculuk


Detay için..
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

a zenginer coskun ozel okulu

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Özel Okulu, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Alaattin Zenginer Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
Alaattin Zenginer Farkını 23 Nisanda’ Da GösteriyorAlaattin Zenginer Çoşkun Kolej’inde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her zamankinden farklı kutlandı.
Kutlu DoğumKutlu Doğum haftası etkinlikleri kapsamında Özel Alaattin Zenginer Coşkun Koleji öğrencileri, İnsanlığın iftihar tablosu Hazreti..
MonAmi Resim Yarışmasında 2 Türkiye Derecesi ve 16 MadalyaMonAmi Pastel Boyaları'nın her yıl düzenlediği , Türkiye'nin her yerinden yaklaşık yüzbin..
Kurtköy Coşkun Ortaokulu Robotik Takımı İTÜ Robot Olimpiyatları'na KatıldıÖzel Alaattin Zenginer Coşkun Ortaokulu Robotik Takımı İstanbul Teknik..