Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Kurtköy Coşkun Koleji Robot Takımı İstanbul Maker Fair'de


Detay için..

Alaattin Zenginer’de Aşure HeyecanıHaberin Detayı

Kurtköy Coşkundan Yine Bir Başarı...


Haberin Detayı...

Uzaya Merdiven DayadıkDetay için...

Köpüklü RehabiliteHaberin Detayı...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Koleji

a zenginer coskun koleji

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Koleji, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Alaattin Zenginer Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
Canım Öğretmenim...Alaattin Zenginer Coşkun Koleji öğrencileri Bilişim Teknolojileri dersinde öğretmenlerine elektronik mektup hazırladı.
Teog İçin Moral Gezisi…Perşembe günü TEOG sınavı öncesi moral olsun diye 8.sınıf erkek öğrencilerimizle birlikte gezi düzenledik. Kız kulesi..
Türkiye’nin Doğal ve Tarihi Güzelliklerine Masalsı Bir Yolculuk19.11.2014 tarihinde Miniatürk’e Alaattin Zenginer Coşkun Koleji 5. Sınıf öğretmen ve..
Postacı KuşlarKurtköy Coşkun Anaokulu öğrencileri ailelerinin yardımıyla yakınlarına yazdıkları mektupları postaneye gidip postaladılar.Onlar için..