Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Alaattin Zenginer'de Muhteşem Mezuniyet Coşkusu


Detay için...

Alaattin Zenginer’e Ramazan Geldi Hoş Geldi …


Detay için...

Masa Tenisinde Pendik Şampiyonu Olduk.!


Detay için...

Abant’ta Stres Attık...

TEOG sonrası 8. sınıflarla Abant'taydık...

Detay için...

Matematik-Fen Olimpiyatları'nda Gururlandık..


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

a zenginer coskun ozel okulu

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Özel Okulu, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Özel Alaattin Zenginer Coşkun Okulu
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
Kurtköy Coşkun Anaokulu Karne GünüDolu dolu geçen bir eğitim yılını daha geri bırakılırken karne gününde sevinç ve gurur bir arada yaşandı.
Kurtköy Coşkun Anaokulunun Buz Pateni Keyfi5 ve 6 yaş anaokulu öğrencileri keyifli dakikalar geçirdikleri buz pistinde gönüllerince eğlendiler.
Alaattin Zenginer Coşkun’da Muhteşem Mezuniyet CoşkusuPendik’te akademik başarı, spor ve kültürel faaliyetlerle adından söz ettiren Alaattin Zenginer..
"Size Abi, Abla Diyebilir miyim ?"Değerler eğitimi çerçevesinde geçtiğimiz ayın değeri "Hoşgörü ve Sevgi" ayı olarak kutlandı.