Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

KURTKÖY COŞKUN KOLEJİ, BİR BAŞARIDAN ÖBÜRÜNE KOŞUYOR


Detay için...

Ata’mızı Sergimizle AndıkDetay için...

Yine Kurtköy Coşkun Yine Derece...Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Koleji

a zenginer coskun koleji

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Koleji, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Alaattin Zenginer Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
Yılın İcadı 1.lik Getirdi!Pendik Belediyesinin düzenlemiş olduğu "Teknolojik İcatlar Proje Yarışmasına" 53 okul, 156 projeyle katıldı...
Ayın Birincisi ve En Tatlı Ödül :)6-D sınıfı kız öğrencilerinin çalışma programı ve unutulmaz hediyeleri devam ediyor. Bu ayın birincisi Zeynep Gül..
Alaattin Zenginer Kolejinden Ulusal DereceAlaattin Zenginer Koleji 19 Nisan Cumartesi günü SOBİO(ULUSAL SOSYAL BİLİMLER OLİMPİYATI) yarışmasına katıldı.
Burası Türkiye!..Bazen olumsuz haberler duyduğumuzda söyleriz istemeden: "Burası Türkiye..." Oysa adına türküler yakılmış bir sevdadır ülkemiz...