Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Kurtköy Coşkun Koleji Robotik Takımı’nda Kupa Heyecanı


Haberin Detayı

Öğrencilerle Kış Soğuğunda Sıcacık Bir Yurtdışı Gezisi


Detay için..

Alaattin Zenginer Coşkun Kolejinde Kültür Şöleni


Haberin Detayı..

Dünya Avuçlarımızın İçinde..Haberin Detayı..

Alaattin Zenginer Coşkun Kolejinde Şenlik Var!


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Koleji

a zenginer coskun koleji

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Koleji, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Alaattin Zenginer Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
Kurtköy Coşkun Koleji Robotik Takımı’nda Kupa HeyecanıKurtköy Coşkun Koleji Robotik Takımı ”Coşrobo” , 15 Şubat 2015 tarihinde İstanbul Kültür..
Öğrencilerle Kış Soğuğunda Sıcacık Bir Yurtdışı GezisiAlaattin Zenginer Coşkun Koleji olarak yoğun bir ders çalışma dönemini geride bırakan 8. Sınıf..
Alaattin Zenginer Coşkun Kolejinde Kültür ŞöleniGüzel Ülkemizin Tüm Renkleri Bir Arada!
3.Sınıflar Kidzania’daKidzania gezisinde eğlenceli ve öğretici saatler geçiren 3.sınıflarımız katıldıkları etkinliklerle kendilerini bambaşka bir..