Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Kurtköy Coşkun Koleji Romanya INFOMATRIX Uluslararası Proje Finaline gidiyor!


Detay için..

100. Yılında Alaattin Zenginer’ de Çanakkale Ruhu


Detay için..

Alaattin Zenginer Coşkun’da Küçük Şampiyon, Türkiye 3.sü!


Haberin Detayı...

Resim Yarışmasında İstanbul İkinciliği


Haberin Detayı...

Alaattin Zenginer Coşkun Kolejinde Masallar Diyarına Yolculuk


Detay için..
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Koleji

a zenginer coskun koleji

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Koleji, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Alaattin Zenginer Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
3.Sınıflar “Eyüp Oyuncak Atölyesi’nde”3.sınıfların oyuncak atölyesi gezisinde öğrencilerin tarihi oyuncakları büyük bir titizlikle boyayıp süslediği..
Kurtköy Coşkun Koleji Romanya INFOMATRIX Uluslararası Proje Finaline gidiyor!Kurtköy Coşkun Koleji Robotik Takımı INFOMATRIX Uluslararası proje finallerine katılmaya hak kazandı.
Dünya Pi Günü Kutlu Olsun!Pi Günü, ünlü matematik sabiti pi sayısı anısına özel kabul edilmiştir ve her yıl 14 Mart'ta kutlanmaktadır. Pi sayısı..
1.Sınıflar Doğa Bilim MüzesindeTahnit sanatı ile doldurulmuş hayvan müzesinde 250 ayrı türden toplam 660 doldurulmuş hayvan sergileniyor. Timsah,..