Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Masa Tenisinde Çifte ŞampiyonlukHaberin Detayı...

Have You Ever Tried To Be ………?Haberin Detayı...

Görsel Sanatlara Kurtköy Coşkun İmzası..


Detay İçin..

Kurtköy Coşkun Koleji Robot Takımı İstanbul Maker Fair'de


Detay için..

Alaattin Zenginer’de Aşure HeyecanıHaberin Detayı
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Koleji

a zenginer coskun koleji

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Koleji, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Alaattin Zenginer Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
Geleceğin Bilim İnsanlarıKurtköy Coşkun Anaokulu 6 yaş öğrencileri evde ailelerinin yardımıyla hazırladıkları birbirinden farklı ve şaşırtıcı..
869 AvcılarıAnaokulu 6 yaş öğrencileri yerli malı ürünleri bulmak için markete gitti.Gitmişken de annelerinin verdiği alışveriş listesinde yazan..
4 Yaş Kapı TıklıyorHayat boyu bizi biz yapan değerlerden biri de nezaket kurallarına uymaktır. Bu kurallara uygun yaşanan bir hayat, ancak örnek bir..