Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Alaattin Zenginer’de 23 Nisan Coşkusu


Detay için...

Wushu’da Türkiye Şampiyonluğu

Öğrencilerimiz Selma AY ve Esat Ömer AY kardeşlerden büyük başarı...

Detay için...

Resim Yarışmasında 13 Madalya Birden…


Detay için...

18 Mart Çanakkale Zaferi ProgramıDetay için...

Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun'da TEOG Klasiği


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

a zenginer coskun ozel okulu

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Özel Okulu, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Alaattin Zenginer Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
23 Nisan Kutlu OlsunKurtköy Coşkun Anaokulu çocukların sevindiği büyüklerin övündüğü “23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayram”ını kutladı.
Alaattin Zenginer’de 23 Nisan Coşkusu23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını okulumuzda öğrenci ve velilerimizle birlikte coşku ile kutladık.
Biz Seni Görmeden SevdikMiladi takvime göre Peygamber Efendimiz’in (sav) doğum gününü içinde bulunduran Nisan ayında Kutlu Doğum etkinlikleri düzenledik.
Teog KöşesiOkulumuzda rehberlik servisi tarafından #BenceTEOG başlığıyla duvar twitteri oluşturuldu.