Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Ozanların İkliminde Yeni Bir DünyaHaberin Detayı...

Beş Ülke Beş Başkent GezisiDetay için..

INFOMATRIX'te Dünya İkinciliği ve Üçüncülüğü


Haberin Detayı...

Okulumuza Görsel Sanatlardan Uluslararası Bir Başarı..


Haberin Detayı...

Wushu Türkiye İkincisiyiz!Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

a zenginer coskun ozel okulu

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Özel Okulu, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Alaattin Zenginer Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
Haydi Anne-Babalar, Okula…Özel Alaattin Zenginer Coşkun velileri, Anne-Baba Okulu eğitim programında bir araya geldiler.
Anaokulu Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğindeMutluyum dişlerimi fırçalıyorum, mutluyum dişlerim tertemiz, dünyaya gülüyorum…
5 Yaş Grubunda Renklerin TonlarıGözümüzle her şeyi siyah beyaz görseydik nasıl olurdu?
Öğrenirken EğleniyoruzDo you get tired of memorizing English vocabulary and reviewing grammatical rules? Why not try playing some games in English to..