Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Yeni Neslin Sağlıklı Ve Doğru Örnekleri, Kurtköy Coşkun Kolejinde Yetişiyor


Haberin Detayı...

Alaattin Zenginer Kolejinden Ulusal Derece


Detay için...

Yine Hicranla Seni Andı Gönül...Haberin Detayı...

Yılın İcadı 1.lik Getirdi!Detay için...

Şiirde İstanbul İkinciliğiDetay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kurtköy Alaattin Zenginer Coşkun Koleji

a zenginer coskun koleji

Coşkun Kurtköy Alaattin Zenginer Koleji, anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısımlarından oluşmaktadır. Okulumuz 35 dersliği, 6 anasınıfı, ferah yemekhanesi, spor salonu, 500 kişilik akustik konferans salonu ve modern yapısıyla İstanbul halkına hizmet vermektedir.

Coşkun Eğitim Kurumları modern binaları, teknik alt yapısı ve personel hizmetleri ile çağı yakalamış bir donanıma sahipken fedakâr öğretmenleriyle eğitim hizmetinin sevgiyle, saygıyla yapılabileceğine inanan bir kurum mahiyetindedir. Her öğrencinin ilgi ve kabiliyetinin olduğu hemen her alanda spor, sanat, dil ve edebiyat gibi beceriler kazanması okulumuz için olmazsa olmazdır. Personelimizin sevgi ve güler yüzlü yaklaşımlarıyla okullarımız, adeta sıcak bir aile yuvasından farksızdır. Amacımız; güzel ülkemizi Atatürk'ün dediği muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmaktır.

Alaattin Zenginer Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Yenişehir Mah. Fehim Sk. No:3 Kurtköy / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1300) Faks : 0 216 683 99 00
İlköğretim Haftası Alaattin Zenginer Coşkun Kolejinde Coşkuyla KutlandıAlaattin Zenginer Coşkun Kolej'inde 2014-2015 eğitim sezonu nedeniyle..
Şampiyon Öğretmenlerimiz Kaldığı Yerden…Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği okullar arası futbol turnuvasında şampiyon olan öğretmen..
Başarinin Üçü Bir AradaCoşkun Koleji Ortaokulları arası “Akıl Oyunları” yarışması Tuzla Coşkun Koleji’nde gerçekleşti.
Mukaddes Heyecan...Başarı basamaklarını hızla çıkma gayretleriyle ,seçmeli dersimizde hedefe ulaşmanın heyecanını yaşayan öğrencilerimiz kutsal..