Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Coşkun Eğitim Kurumları Arası Yapılan “Spelling Bee” Klasiği


Detay için...

Nilüfer Coşkun'dan Resim Yarışmasında İlçe Birinciliği!


Detay için...

Nilüfer Coşkun'da Anababa Okulu Başladı


Detay için...

11. İMFO Matematik - Fen Olimpiyatlarında Nilüfer Fırtınası!


Detay için...

Çanakkale Geçilmez!Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Nilüfer Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

nilufer coskun ozel okulu

Eğitim-öğretim hayatına 1996 yılında başlayan okulumuz, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza; aile sıcaklığını aratmayan, sevecen ve hoşgörülü, güvenli ve sağlıklı, bilimsel disiplin içersinde, kişisel yeteneklerinin geliştirilebileceği bir eğitim ortamı sunar. Geleceğe ümitle bakan, çalışan, başarıya koşan, kendine güvenen çağdaş bir nesil yetiştirme çabası içindedir. Kazanmış olduğu başarılar , sosyal ve sportif aktivitelerle bu hedefine ulaştığını gösterir.

Özel Nilüfer Coşkun Okulu
Kurum Adresi : Cemalbey Cad. 1.Salih Reis Sk. No:1 Maltepe / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1600) Faks : 0 216 352 13 69
Nilüfer Coşkun'da TEOG Sınavında Full!2015-2016 eğitim öğretim yılında yapılan Merkezi Ortak Sınavlarda öğrencilerimiz, hayatlarındaki en önemli..
Nilüfer Coşkun’da Coşkulu MezuniyetSekizinci sınıf öğrencilerimizi coşkulu bir kutlamayla ortaokuldan liseye; çocukluktan gençliğe uğurladık.
Nilüfer Coşkunda Sanatlı Günlerin Finalini Sergi İle YaptıkOkulumuz Görsel Sanatlar Dersi, El Sanatları Kulübü ve Teknoloji Tasarım dersinde..
English Fair In Nilüfer CoşkunBir Nilüfer Coşkun klasiği olan “İngilizce Fuarı” bu sene de büyük bir coşkuyla okulumuzda gerçekleştirildi. Her sene..