Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Coşkun Eğitim Kurumları Arası Yapılan “Spelling Bee” Klasiği


Detay için...

Nilüfer Coşkun'dan Resim Yarışmasında İlçe Birinciliği!


Detay için...

Nilüfer Coşkun'da Anababa Okulu Başladı


Detay için...

11. İMFO Matematik - Fen Olimpiyatlarında Nilüfer Fırtınası!


Detay için...

Çanakkale Geçilmez!Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Nilüfer Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

nilufer coskun ozel okulu

Eğitim-öğretim hayatına 1996 yılında başlayan okulumuz, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza; aile sıcaklığını aratmayan, sevecen ve hoşgörülü, güvenli ve sağlıklı, bilimsel disiplin içersinde, kişisel yeteneklerinin geliştirilebileceği bir eğitim ortamı sunar. Geleceğe ümitle bakan, çalışan, başarıya koşan, kendine güvenen çağdaş bir nesil yetiştirme çabası içindedir. Kazanmış olduğu başarılar , sosyal ve sportif aktivitelerle bu hedefine ulaştığını gösterir.

Nilüfer Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : Cemalbey Cad. 1.Salih Reis Sk. No:1 Maltepe / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1600) Faks : 0 216 352 13 69
Her Biri Bir Kelebek, Binbir Kokulu Çiçek Bütün Çocuklar…Anasınıfları 5 ve 6 yaş öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı..
Kutlu Bir Doğum…Nilüfer Coşkun Anasınıfı 5 ve 6 yaş Öğrencileri, Kutlu doğum haftasında, Peygamber Efendimizin hayatına dair kesitlerden projeler..
Nilüfer Coşkun’ da İngilizce TEOG için son hazırlıklar tamamTEOG2 sınavına sayılar günler kala Nilüfer Coşkun da öğrencilerimiz yaptıkları tekrarlar..
Nilüfer Basketbol Takımı İlçe FinalindeNilüfer Coşkun Basketbol takımı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu basketbol turnuvasında..