Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Genç Olimpiyatçının Başarısı



Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Nilüfer Coşkun Koleji

nilufer coskun koleji

Eğitim-öğretim hayatına 1996 yılında başlayan okulumuz, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza; aile sıcaklığını aratmayan, sevecen ve hoşgörülü, güvenli ve sağlıklı, bilimsel disiplin içersinde, kişisel yeteneklerinin geliştirilebileceği bir eğitim ortamı sunar. Geleceğe ümitle bakan, çalışan, başarıya koşan, kendine güvenen çağdaş bir nesil yetiştirme çabası içindedir. Kazanmış olduğu başarılar , sosyal ve sportif aktivitelerle bu hedefine ulaştığını gösterir.

Nilüfer Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Cemalbey Cad. 1.Salih Reis Sk. No:1 Maltepe / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1600) Faks : 0 216 352 13 69
Haydi Seçime!Okulda ve sınıfta demokrasi kültürünün yayılması adına Nilüfer Coşkun kolejinin 2.sınıf öğrencileri sınıf başkanını ve yardımcısını..
Nilüfer Coşkunda Dil Bayramı KutlandıTürkiye'de bu yıl 82’ncisi kutlanan Dil Bayramı nedeniyle Nilüfer Coşkun İlkokulu ve Ortaokulunda çeşitli..
They are ready to learnAnaokulu 6 yaş öğrencilerimiz İngilizce derslerine birbirinden eğlenceli oyunlarla başladılar. Bir önceki eğitim döneminde..
First day, first activity!Nilüfer Coşkun Kolejinde 3.sınıflar yeni eğitim ve öğretim yılına birbirinden eğlenceli İngilizce oyunlarla başladılar...