Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Genç Olimpiyatçının BaşarısıDetay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Nilüfer Coşkun Koleji

nilufer coskun koleji

Eğitim-öğretim hayatına 1996 yılında başlayan okulumuz, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza; aile sıcaklığını aratmayan, sevecen ve hoşgörülü, güvenli ve sağlıklı, bilimsel disiplin içersinde, kişisel yeteneklerinin geliştirilebileceği bir eğitim ortamı sunar. Geleceğe ümitle bakan, çalışan, başarıya koşan, kendine güvenen çağdaş bir nesil yetiştirme çabası içindedir. Kazanmış olduğu başarılar , sosyal ve sportif aktivitelerle bu hedefine ulaştığını gösterir.

Nilüfer Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Cemalbey Cad. 1.Salih Reis Sk. No:1 Maltepe / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1600) Faks : 0 216 352 13 69
Tubitak Ulusal Ortaokul Matematik Olimpiyatlarında Gümüş MadalyaUlusal Ortaokul Matematik Olimpiyatı’nın 2014 şampiyonlarında okulumuz 8. Sınıf..
Bu haftaki Oyunumuz “Top Yerleştirme”Nilüfer Coşkun Koleji Beden Eğitimi ve Spor Bölümü olarak oyunlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.
Nilüfer Coşkun Ortaokulu Kitap Kurtlarının Tüyap ÇıkarmasıNilüfer Coşkunun en çok kitap okuyan öğrencileri, 33. İstanbul Tüyap Kitap Fuarına gitti...
Cambridge UCLES ExamsDünyaca ünlü Cambridge Üniversitesi bünyesinde yer alan UCLES (University of Cambridge Local Examinations Syndicate) tarafından..