Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Genç Olimpiyatçının Başarısı



Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Nilüfer Coşkun Koleji

nilufer coskun koleji

Eğitim-öğretim hayatına 1996 yılında başlayan okulumuz, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza; aile sıcaklığını aratmayan, sevecen ve hoşgörülü, güvenli ve sağlıklı, bilimsel disiplin içersinde, kişisel yeteneklerinin geliştirilebileceği bir eğitim ortamı sunar. Geleceğe ümitle bakan, çalışan, başarıya koşan, kendine güvenen çağdaş bir nesil yetiştirme çabası içindedir. Kazanmış olduğu başarılar , sosyal ve sportif aktivitelerle bu hedefine ulaştığını gösterir.

Nilüfer Coşkun Koleji
Kurum Adresi : Cemalbey Cad. 1.Salih Reis Sk. No:1 Maltepe / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1600) Faks : 0 216 352 13 69
Beden Eğitimi Dersinde Kule YapmacaNilüfer Coşkun Koleji öğrencileri, beden eğitimi derslerinde “Denge ve Nesne kontrol” becerilerini geliştirmeye..
Vaaaay! Bu Uçaklar Ne Kadar Kocaman…2. sınıflar olarak hayat bilgisi dersinin “Taşıtlar” konusu paralelinde, Sabiha Gökçen Havalimanına gezi..
My Favourite Possessions6. sınıf öğrencilerimiz öğrendikleri kalıp ve kelimeleri pekiştirme amacıyla en çok sevdikleri eşyalarını, hazırladıkları..
Nilüfer Coşkun’dan Bir Başarı Daha!Coşkun Kolejleri’nin düzenlemiş olduğu, Küçük - Yildiz Erkekler Masa Tenisi Turnuvası sonuçlandı. Nilüfer Coşkun..