Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Genç Olimpiyatçının BaşarısıDetay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Nilüfer Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

nilufer coskun koleji

Eğitim-öğretim hayatına 1996 yılında başlayan okulumuz, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza; aile sıcaklığını aratmayan, sevecen ve hoşgörülü, güvenli ve sağlıklı, bilimsel disiplin içersinde, kişisel yeteneklerinin geliştirilebileceği bir eğitim ortamı sunar. Geleceğe ümitle bakan, çalışan, başarıya koşan, kendine güvenen çağdaş bir nesil yetiştirme çabası içindedir. Kazanmış olduğu başarılar , sosyal ve sportif aktivitelerle bu hedefine ulaştığını gösterir.

Nilüfer Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : Cemalbey Cad. 1.Salih Reis Sk. No:1 Maltepe / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1600) Faks : 0 216 352 13 69
Öğretmeniiiiiiim! Ülkemizde Ne Kadar Çok Tarihi Eser Varmış!Nilüfer Coşkunun 4. sınıf öğrencileri, sosyal bilgiler dersi kapsamında gittikleri..
Nilüfer'de Robotik EtkinlikleriRobotik alanında kendilerini hızla geliştiren öğrencilerimiz bu hafta, yerleri temizleyen robot tasarladılar. Ayrıca..
Nilüfer’le Sağlıklı Yaşa!Nilüfer Coşkun ve Banvit Basketbol Kulübü işbirliği ile düzenlediğimiz ‘Sağlıklı Beslenme ve Basketbol’ hakkında..
5. Sınıflarda Yoğunlaştırılmış İngilizce ProgramıÖzel Nilüfer Coşkun Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerimiz, yoğunlaştırılmış İngilizce programına..