Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Genç Olimpiyatçının BaşarısıDetay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Nilüfer Coşkun Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu

nilufer coskun koleji

Eğitim-öğretim hayatına 1996 yılında başlayan okulumuz, geleceğin teminatı olan çocuklarımıza; aile sıcaklığını aratmayan, sevecen ve hoşgörülü, güvenli ve sağlıklı, bilimsel disiplin içersinde, kişisel yeteneklerinin geliştirilebileceği bir eğitim ortamı sunar. Geleceğe ümitle bakan, çalışan, başarıya koşan, kendine güvenen çağdaş bir nesil yetiştirme çabası içindedir. Kazanmış olduğu başarılar , sosyal ve sportif aktivitelerle bu hedefine ulaştığını gösterir.

Nilüfer Coşkun Özel Okulu
Kurum Adresi : Cemalbey Cad. 1.Salih Reis Sk. No:1 Maltepe / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1600) Faks : 0 216 352 13 69
Nilüferler Yine Coşkun Açtı!Özel Nilüfer Coşkun İlkokulu ve Ortaokulu 2015-2016 Eğitim öğretim yılını büyük bir heyecan ve coşkuyla açtı...
2. Sınıflar Eğlenceli Hayvanat Bahçesi Gezisiyle Dönemi Noktaladılar...Nilüfer Coşkun İlkokulunun 2.sınıf öğrencileri, bir dönemin yorgunluğunu ..
English Speaking Exam in Nilüfer Coşkun...Nilüfer Coşkun İlkokulu ve Ortaokulunda 3. sınıflardan başlayıp, 7. sınıflara kadar tüm öğrencilerimiz..
Nilüfer Coşkun’da Muhteşem Mezuniyet...8. sınıfları mezun ettiğimiz gecede hüzün ve sevinç bir aradaydı. Öğrencilemiz bir yandan liseye geçmenin..