Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Kasımoğlu Coşkun TÜBİTAK Marmara BÖLGE BİRİNCİSİ!


Detay için...

Kasımoğlu Coşkun Liselerinin Heyecanlı Yeni Eğitim Yılı Açılışı


Detay için...

Kasımoğlu Coşkun Liseleri 2014-IYIPO'da Dünya 2.si


Detay için...

INFOMATRIX World Final'de Kasımoğlu Coşkun Koleji Gümüş Madalya


Detay için...

Kasımoğlu Coşkun Koleji 19. Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatı’na Damga Vurdu!

BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi

kasimoglu coskun liseleri

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi, Coşkun Eğitim Kurumları bünyesinde 1992-1993 yılında eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır.

1996 yılında Maltepe'den Küçükyalı'daki kampüsüne taşınmıştır. Yeni kampüsünde Anadolu Lisesi ve 1998 yılında Fen Lisesi açılmıştır. Öğrenciler için pansiyon binası ve tam donanımlı sosyal imkânlarıyla modern bir eğitim ortamına sahiptir.

Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi modern kantin ve yemekhanesi, spor salonu, halı sahası, basketbol ve voleybol sahaları, multimedya salonları 350 kişilik konferans salonu, kütüphanesi ve idealist kadrosuyla kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Okulumuz, modern eğitim anlayışı ve branşında uzman, tanınmış, aralarında kitap yazarları ve akademisyenlerin de bulunduğu toplam kalite felsefesini benimsemiş eğitim kadrosuyla çağdaş bir eğitim modeli hizmeti sunmaktadır.

Okulumuz bünyesinde fizik laboratuvarı, kimya laboratuvarı, biyoloji laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı, ar-ge laboratuvarı ve kabinet sınıfları bulunmaktadır. Bu çağdaş ortamlarda çalışmalarını ve araştırmalarını sürdüren öğrencilerimiz ulusal ve uluslar arası bilimsel yarışmalarda elde ettikleri derecelerle hep en önde olmuşlardır.

Kasımoğlu Coşkun Liseleri
Kurum Adresi : Aydınevler Mah. Dumlupınar Sk. No: 28 Küçükyalı / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1700) Faks : 0 216 489 07 18
Kasımoğlu Coşkun İNOVASYON Yarışmasında 2. Aşamaya yükseldiKasımoğlu Coşkun Fen Lisesi TİM,İOSB Ve Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi..
Kasımoğlu Coşkun TÜBİTAK Marmara BÖLGE BİRİNCİSİ!Kasımoğlu Coşkun Fen Lisesi 22.Tübitak Ulusal Bilim Olimpiyatlarında, Marmara Bölgesinde Matematik dalında BİRİNCİ oldu.
Kasımoğlu Coşkun Bilgili Girişimciler Proje Yarışması Finaline çıkacakIstanbul Bilgi Universitesi'nin düzenlediği Liselerarası Girisimcilik..
Kasımoğlu Coşkun Eyüp Sultan’da Bir Medeniyet Gezisi YaptıEyüp Sultan semtindeki mezar taşlarının ve türbelerin izini sürmeye gönül vermiş..