Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

Kasımoğlu Coşkun Liseleri 2014-IYIPO'da Dünya 2.si


Detay için...

INFOMATRIX World Final'de Kasımoğlu Coşkun Koleji Gümüş Madalya


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi

kasimoglu coskun liseleri

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi, Coşkun Eğitim Kurumları bünyesinde 1992-1993 yılında eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır.

1996 yılında Maltepe'den Küçükyalı'daki kampüsüne taşınmıştır. Yeni kampüsünde Anadolu Lisesi ve 1998 yılında Fen Lisesi açılmıştır. Öğrenciler için pansiyon binası ve tam donanımlı sosyal imkânlarıyla modern bir eğitim ortamına sahiptir.

Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi modern kantin ve yemekhanesi, spor salonu, halı sahası, basketbol ve voleybol sahaları, multimedya salonları 350 kişilik konferans salonu, kütüphanesi ve idealist kadrosuyla kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Okulumuz, modern eğitim anlayışı ve branşında uzman, tanınmış, aralarında kitap yazarları ve akademisyenlerin de bulunduğu toplam kalite felsefesini benimsemiş eğitim kadrosuyla çağdaş bir eğitim modeli hizmeti sunmaktadır.

Okulumuz bünyesinde fizik laboratuvarı, kimya laboratuvarı, biyoloji laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı, ar-ge laboratuvarı ve kabinet sınıfları bulunmaktadır. Bu çağdaş ortamlarda çalışmalarını ve araştırmalarını sürdüren öğrencilerimiz ulusal ve uluslar arası bilimsel yarışmalarda elde ettikleri derecelerle hep en önde olmuşlardır.

Kasımoğlu Coşkun Liseleri
Kurum Adresi : Aydınevler Mah. Dumlupınar Sk. No: 28 Küçükyalı / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1700) Faks : 0 216 489 07 18
Münazara Turnuvasında Yarı Finaldeyiz28-29 Mart’ta Çağrı Bey Anadolu Lisesinin düzenlediği İngiliz Parlamenter Sistem Münazara Turnuvasına Edebiyat..
Sınıfın YARISI 2015 YGS’de İlk 1000’deKasımoğlu Coşkun FEN LİSESİ lise son sınıf öğrencilerimizin YARISI 2015 YGS’de ilk 1000’de yer alarak tarihi bir başarıya imza attılar.
2015 Ygs'de Kasımoğlu Coşkun Liseleri Yine Zirvede2015 YGS'DE KASIMOĞLU COŞKUN LİSELERİ almış olduğu başarılarla ismini zirveye yazdırdı. Türkiyede..
Sıradan Bir Geceydi, “Sıra Gecesi” Oldu!Kasımoğlu Coşkun Liseleri 9. Sınıflar ve 10.Sınıflar Velileriyle birlikte sıradan bir geceyi beraber geçirip Sıra Gecesi yaptık.