Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

TÜBİTAK'tan 3 GÜMÜŞ ve 1 BRONZDetay için...

Arif Erdem Kariyer Günlerinde BizlerleDetay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi

kasimoglu coskun liseleri

Özel Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi, Coşkun Eğitim Kurumları bünyesinde 1992-1993 yılında eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır.

1996 yılında Maltepe'den Küçükyalı'daki kampüsüne taşınmıştır. Yeni kampüsünde Anadolu Lisesi ve 1998 yılında Fen Lisesi açılmıştır. Öğrenciler için pansiyon binası ve tam donanımlı sosyal imkânlarıyla modern bir eğitim ortamına sahiptir.

Kasımoğlu Coşkun Anadolu ve Fen Lisesi modern kantin ve yemekhanesi, spor salonu, halı sahası, basketbol ve voleybol sahaları, multimedya salonları 350 kişilik konferans salonu, kütüphanesi ve idealist kadrosuyla kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Okulumuz, modern eğitim anlayışı ve branşında uzman, tanınmış, aralarında kitap yazarları ve akademisyenlerin de bulunduğu toplam kalite felsefesini benimsemiş eğitim kadrosuyla çağdaş bir eğitim modeli hizmeti sunmaktadır.

Okulumuz bünyesinde fizik laboratuvarı, kimya laboratuvarı, biyoloji laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı, ar-ge laboratuvarı ve kabinet sınıfları bulunmaktadır. Bu çağdaş ortamlarda çalışmalarını ve araştırmalarını sürdüren öğrencilerimiz ulusal ve uluslar arası bilimsel yarışmalarda elde ettikleri derecelerle hep en önde olmuşlardır.

Kasımoğlu Coşkun Liseleri
Kurum Adresi : Aydınevler Mah. Dumlupınar Sk. No: 28 Küçükyalı / İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1700) Faks : 0 216 489 07 18
Öğrencilerimizle THY Uçuş Eğitim Merkezindeydik.Özel Kasımoğlu Coşkun Koleji 9-C sınıfı öğrencileri Coğrafya dersi gezi-inceleme programları..
Kasımoğlu Coşkun Liseleri Coğrafya Bilim Yarışmasında Türkiye 1.si Oldu19 Nisan 2014 tarihinde Ankara’da Anözder ve Atlantik Eğitim Kurumları..
Kasımoğlu Coşkun Lisesi Kapadokya'daKasımoğlu Coşkun Lisesi Okul Aile Birliği olarak bir grup velimizle İç Anadolu'nun güzide şehirlerinden Kayseri..
Romanya 2014 INFOMATRIX Uluslar arası Proje Yarışmasında Finalist oldukKasımoğlu Coşkun Fen Lisesi öğrencileri yaptıkları proje ile Romanya’da..