Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?
Anasayfa -> Okullarımız -> İstanbul Coşkun Liseleri

Özel İstanbul Coşkun Anadolu, Fen ve Anadolu Öğretmen Lisesi

istanbul coskun liseleri

Özel İstanbul Coşkun Anadolu Lisemiz Coşkun Eğitim Kurumlarının hizmete  giren ilk öğretim kurumu olarak 1992 yılında eğitime başladı. Yaptığı değişik projelerle ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam ediyor.
2003-2004 Eğitim-Öğretim yılında hizmete giren Özel İstanbul Coşkun Fen Lisemiz  ilk yılından itibaren ulusal ve uluslararası düzeydeki yarışmalarda elde ettiği başarılar ile iddiasını ortaya koydu. Geleceğin bilim adamları emin adımlarla hedefe ilerliyorlar.

2010 - 2011 Eğitim ve Öğretim yılında 23 Öğrencisi ile Eğitime başlayan Özel İstanbul Coşkun Anadolu Öğretmen Lisemizde (AÖL) Devlet Anadolu Öğretmen liselerinin tüm hak ve kazanımları geçerlidir. Anadolu Öğretmen lisemizden mezun olacak tüm öğrenciler üniversiteye giriş sınavında Öğretmenlik bölümü tercih ettiklerinde ek puan avantajına sahip olabilmektedir.

İstanbul Coşkun Liseleri
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Pirsultan Abdal Cad. No:16 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1200) Faks : 0 216 441 89 70
Özel İstanbul Coşkun Liseleri 2016 mezunları...Tatlı bir heyecan , hüzünlü bir mutluluk....coşku dolu o yılları başarılarla taçlandırdınız .Yolunuz..
Geleneksel Edebiyat Bilgi Yarışması…Özel İstanbul Coşkun Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı zümresi tarafından her yıl düzenlenen “Geleneksel Edebiyat..
Karikatür Yarışması Sertifikalarımızı AldıkYaratıcı Çocuklar Derneği'nin düzenlemiş olduğu 'hayvan hakları' konulu karikatür yarışmasının ödül..
Decuart Yarışması İle Daha Güzel Bir Dünya İçin…Özel İstanbul Coşkun Lisesi olarak bu yıl İpek Üniversitesi tarafından ilk kez düzenlene DECUART..