Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
Slider 1 Slider 2 Slider 3 Slider 4 Slider 5

İstanbul Coşkun Liseleri TÜBİTAK Asya Bölge Birincisi


Detay için...

Coşkun'lu Çevreci Gençler‏‏ - COŞBİYO


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

Coşkun Koleji Projeleri Kenya ve Endonezya'da Finalist


Detay için...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?

Özel İstanbul Coşkun Anadolu, Fen ve Anadolu Öğretmen Lisesi

istanbul coskun liseleri

Özel İstanbul Coşkun Anadolu Lisemiz Coşkun Eğitim Kurumlarının hizmete  giren ilk öğretim kurumu olarak 1992 yılında eğitime başladı. Yaptığı değişik projelerle ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam ediyor.
2003-2004 Eğitim-Öğretim yılında hizmete giren Özel İstanbul Coşkun Fen Lisemiz  ilk yılından itibaren ulusal ve uluslararası düzeydeki yarışmalarda elde ettiği başarılar ile iddiasını ortaya koydu. Geleceğin bilim adamları emin adımlarla hedefe ilerliyorlar.

2010 - 2011 Eğitim ve Öğretim yılında 23 Öğrencisi ile Eğitime başlayan Özel İstanbul Coşkun Anadolu Öğretmen Lisemizde (AÖL) Devlet Anadolu Öğretmen liselerinin tüm hak ve kazanımları geçerlidir. Anadolu Öğretmen lisemizden mezun olacak tüm öğrenciler üniversiteye giriş sınavında Öğretmenlik bölümü tercih ettiklerinde ek puan avantajına sahip olabilmektedir.

İstanbul Coşkun Liseleri
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Emek Cad. Yol-4 Sk. No:16 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1200) Faks : 0 216 441 89 70
Serhad Şehrimiz Edirne’ deydik…Tarih zümresi ve sosyal etkinlikler kurulunca organize edilen Edirne gezimize bir tekerlemeyle başladık...
İstanbul'u Fethetmeye Devam Ediyoruz.1A Sınıfıyla İstanbul'u fethetmeye devam ediyoruz.
Özel İstanbul Coşkun Liseleri Dünya 3.sü…Azerbaycan’da düzenlenen, 51 ülkeden 500’e yakın öğrencinin katıldığı 8.İnepo Euroasia Çevre Proje..
Was Ist Typısch Deutsch?Özel İstanbul Coşkun Koleji Almanca zümresi düzenlediği Alman günü ile öğrencilerimize Alman kültürünü tanıttı.