Sevgiyle bilginin buluştuğu yer...
BİLİYOR MUYDUNUZ ?
Anasayfa -> Okullarımız -> İstanbul Coşkun Liseleri

Özel İstanbul Coşkun Anadolu, Fen ve Anadolu Öğretmen Lisesi

istanbul coskun liseleri

Özel İstanbul Coşkun Anadolu Lisemiz Coşkun Eğitim Kurumlarının hizmete  giren ilk öğretim kurumu olarak 1992 yılında eğitime başladı. Yaptığı değişik projelerle ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam ediyor.
2003-2004 Eğitim-Öğretim yılında hizmete giren Özel İstanbul Coşkun Fen Lisemiz  ilk yılından itibaren ulusal ve uluslararası düzeydeki yarışmalarda elde ettiği başarılar ile iddiasını ortaya koydu. Geleceğin bilim adamları emin adımlarla hedefe ilerliyorlar.

2010 - 2011 Eğitim ve Öğretim yılında 23 Öğrencisi ile Eğitime başlayan Özel İstanbul Coşkun Anadolu Öğretmen Lisemizde (AÖL) Devlet Anadolu Öğretmen liselerinin tüm hak ve kazanımları geçerlidir. Anadolu Öğretmen lisemizden mezun olacak tüm öğrenciler üniversiteye giriş sınavında Öğretmenlik bölümü tercih ettiklerinde ek puan avantajına sahip olabilmektedir.

İstanbul Coşkun Liseleri
Kurum Adresi : Zümrütevler Mah. Pirsultan Abdal Cad. No:16 Maltepe/ İSTANBUL
Telefon : 0 850 201 75 75 (Santral : 1200) Faks : 0 216 441 89 70
Coşkun’dan Bir Başarı Da İpek Üniversitesi’ndenİpek Üniversitesi’nin Türkiye geneli düzenlemiş olduğu liseler arası Decuart Proje Yarışması’nda..
Özel İstanbul Coşkun Liselerinde Resital heyecanı....11 mayıs çarşamba günü,öğrencilerimizin katılımıyla müzik öğretmenlerimizin başkanlığında..
Bir Başarı da Karikatür Alanından...Yaratıcı Çocuklar Derneği'nin Türkiye geneli düzenlemiş olduğu 'hayvan hakları' konulu karikatür yarışmasında,..
Erik mevsimini kaçıramazdık....Anadolu Lisesi 9.ve 10. sınıfların sınıf öğretmenler kurulunda öğle araları için planladığımız faaliyetlerimiz..